نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: نمایندگان آذربایجان شرقی در پیگیری پروژه های توسعه ای استان انسجام لازم را دارد.

زهرا ساعی در نشست شورای حزب اعتدال و توسعه آذربایجان شرقی اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس به لحاظ تنوع موضوعات نقش موثری را در تدوین و تصویب برنامه ششم توسعه کشور ایفا نموده است.

وی از جمله اقدامات ملی خود در مجلس را در بخش توانمندسازی زنان ،ورزش و جوانان و مشکلات کارگری عنوان کرد و افزود: در برنامه ششم توسعه به طور ویژه به مسائل توانمند سازی زنان ،بازنشستگان ،ورزش ،جوانان پرداخت نمودیم .

عضو شورای حزب اعتدال و توسعه با اشاره به ترکیب گرایشات سیاسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی،افزود:به منظور حفظ انسجام فراکسیون امید سعی کردیم نمایندگان اختصاصی حزب اعتدال و توسعه را در کانون نمایندگان حزب سازماندهی کنیم .

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین با اشاره به اهمیت خط لوله انتقال اتیلن از پتروشیمی میاندوآب به پتروشیمی تبریز افزود:این طرح با پیگیری و جلسات متعدد نمایندگان و استاندار آذربایجان شرقی که با وزیر نفت داشتیم شروع شد و در آینده منشأ تحول اقتصادی در استان خواهد بود که از جمله احداث واحدهای جدید اتیلن بنزن، استایرن منومر و واحد پلی اتیلن می باشد.

در این جلسه هر یک از اعضا شورای استان نسبت به ارائه موضوعات مختلف صنعت ،کشاورزی ،گردشگری استان پرداختند

۱ دیدگاه
  1. محمدعلی جدیری

    جناب خانم ساعی شما بیزحمت حداقلش در عرصه ورزش حق ما رو بگیرین مابقی پیشکش در ضمن به اون آقای … هم بگین شما رو مجسمه نفرستادیم مجلس یه کارایی بکن

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

ارسال پیامک بلک لیست

تحصیل در هلند