نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: عقلانیت و اعتدال دو رکن مهم در اداره کشور است و وعده های دست نیافتنی نمی تواند اقتصاد و توسعه را به سرانجام برساند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر زهرا ساعی  در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در منطقه نیروگاه قم، افزود: همان طور که دیروز تحریم های ظالمانه را کاغذ پاره می خواندند امروز نیز وعده افزایش یارانه دروغی دیگر است که مردم آن را باور نمی کنند.

وی تصریح کرد: ملت ایران بار دیگر با حضور میلیونی خود در انتخابات 29 اردیبهشت، فهم و بصیرت و عقلانیت خود را به رخ جهان می کشانند.

ساعی در ادامه با انتقاد از نظرات کارشناسی عده ای در مشکلات کشور بیان کرد: اگر زیرساخت های کشور در سال 84 تا 92 اصلاح شده بود ما با بحران بیکاری و کار در دولت تدبیر و امید مواجه نبودیم چرا که  با چنین رویکردی در دولت قبل، عملکرد و برنامه ریزی و تدابیر دولت یازدهم به مراتب دشوار و طاقت فرسا شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم امسال نیز گفتمان اعتدال و عقلانیت را در انتخابات دنبال می کنند تا با همکاری مجلس و دولت بتوان مشکلات کشور را حل کرد.

وی بیان کرد: امروز اصولگرایان معتدل و اصلاح طلبان و اعتدالیون با همکاری هم تلاش می کنند تا دیگر افراط گرایان بر کشور مسلط نشوند و حرکت به سمت توسعه تداوم داشته باشد.

ساعی تصریح کرد: دولت قبل زیان های زیادی را در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی وارد کرد و بسیاری از منابع کشور اتلاف شد و ایران از قطار توسعه جا ماند.

وی خاطرنشان کرد: دولت به اصطلاح مهرورز اقشار ضعیف و متوسط جامعه را با وعده های بی اساس با مشکلات اقتصادی زیادی مواجه کرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وعده های دروغین نمی تواند کشور را به تعالی و رشد برساند و شعار دادن های بی اساس به صلاح کشور و ملت نیست.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

ارسال پیامک بلک لیست

تحصیل در هلند