دکتر زهرا ساعی نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو  در مجلس شورای اسلامی به پاس حضور با شکوه مردم شریف آذربایجان شرقی و ایران در انتخابات پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

مردم شریف آذربایجان همگام با هموطنان خود در جای جای کشور روز جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه در شکوه حماسی حمایت از آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی به میدان آمدند و برگ زرینی دیگر در تاریخ ایران اسلامی را رقم زدند.

تاریخی که مملو از رشادتهای شیرمردان و زنانی است که در لحظات حساس با حضور حماسی خود ورق را به نفع آرمانهای مردم و کشور برگردانده اند و توانسته اند مشروعیت و مقبولیت سیاسی کشور را در جهان زبانزد خاص و عام کنند.

اکنون به پاس این حضور حماسی بر ما مسئولین نظام فرض است که با قدردانی این نعمت بزرگ یعنی حضور مردم آگاه که با انتخاب خود نه بزرگ به بی دانشی و تخریب را در کشور نهادینه کردند و همچنین باعث سرافرازی نظام برخاسته از آرای ملت شدند سر تعظیم فرود آوریم و با توجه به خواست عمومی برای آرمانهای ملت گام برداریم.

همچنین پیروزی جناب آقای دکتر روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم ایشان در مسیر تحقق عهدی که با مردم بستند موفق باشند و بتوانند در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری و با همکاری نخبگان کشور و توجه به محرومین، اقوام، جوانان و زنان فرهیخته کشور دولتی مقتدر، کارامد و مؤثر را تشکیل دهند و مسیر توسعه و موفقیت ایران را ادامه دهند.

ایران اسلامی شایسته موفقیتها و داشته‌های بزرگتری است و امید مردم به دولت آقای روحانی دو چندان شده است که انشالله با جوانگرایی بیشتر و حضور موثرتر زنان امید مردم به حقیقت خواهد پیوست./

 

ارسال پیامک بلک لیست

تحصیل در هلند